">Taşlarla Bahçe Dekorasyonu Örnekleri Resimli - bilgepanda

Taşlarla Bahçe Dekorasyonu Örnekleri Resimli

Taşlarla Bahçe Dekorasyonu Örnekleri Resimli

Birbirinden güzel, taşlarla bahçe dekorasyonu örnekleri için fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu için taşları düşündünüz mü? Taşlarla bahçe dekorasyonu için ana fikir, kayalara odaklanarak, yeşilliğin güzelliğini vurgulamaktır. Bahçe dekorasyonunda taşları kullanmak oldukça pratik ve kolaydır. Biraz plan, taşlar ve bitkiler ile bahçenize güzel bir görünüm vermek mümkün.

Güzel bir bahçe hayal ettiğinizde yeşil çalılar ve kokulu renkli çiçeklerden oluşur. Ancak bu güzelliği daha belirgin hale getiren, onu tamamlayan taşları da kullanmak gerekir. Farklı boyut ve şekillerden, tek renk olarak bulunan taşlar, bahçenizde bitkiler ile birlikte Doğa Ana’ya yakınlık hissi verir.

Küçük bir arka bahçeniz bile olsa harika peyzaj dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz. Belki teras için, belki balkon için bile kullanabileceğiniz harika fikirler.

Bir inşaat projesi sonrasında elinizde kalan tuğlalar varsa, ilham veren dekorasyon örnekleri görebilirsiniz. Dayanıklı ve estetik olduklarından, tuğla seçimi oldukça idealdir.

Bahçenizin bir kısmı diğer tarafa göre yüksek ise, taşlarla merdiven yapmakta oldukça dekoratiftir.

Ayrıca delikli tuğlalar kullanırsanız, örümcek, böcek ve arılar için yuva sağlamış olursunuz. Nektar açısından zengin olan çiçeklerin tozlanması için yakınına yapın. Tavuk kümesleri için kullanılan tel örgü ile kısmen olsa da o bölgede kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Galeri içerisinde ilerlemek için resimlerin altında bulunan sayfa numaralarını takip edin.

 

taşlarla bahçe dekorasyonu resimleri (1)
bahçe dekorasyonu resimleri (1)

Yapılan Yorumlar

  1. örnekler için teşekkürler

  2. çok güzeller

  3. mutlaka denemek istediklerim var teşekkürler

  4. çok farklı fikirler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir